Nowasoft Sp. z o.o. specjalizuje się w kompleksowej obsłudze firm i instytucji w zakresie techniczno-informatycznym. Tworzenie i oferowanie nowoczesnych produktów, szybka realizacja usług, jak również proste zasady współpracy i korzystne warunki cenowe, to istotne elementy naszej filozofii działania.

Informacje

Dla usprawnienia procesów przepływu informacji i zleceń serwisowych, wdrożyliśmy i utrzymujemy własny system informatyczny, umożliwiający również zarządzanie bazą informacji o sprzęcie i oprogramowaniu. W ramach Kompleksowej Obsługi Informatycznej każdy nasz Klient otrzymuje zdefiniowany dostęp do systemu poprzez interfejs www lub aplikację klient-serwer.

System pozwala definiować oferowane usługi, elastycznie komponować formularze zgłoszeniowe, kontrolować terminarz pracy serwisu, priorytety zgłoszeń i wymagany czas reakcji na zgłoszenie.


Obsługujemy klientów w ramach wizyt standardowych lub awaryjnych. Udzielamy porad telefonicznych i rozwiązujemy problemy drogą elektroniczną z wykorzystaniem własnych narzędzi do pomocy zdalnej.

System Helpdesk pozwala rejestrować zgłoszenia 24h/365 dni w roku, w ramach umowy dostarcza Klientowi raporty z wykonywanych prac a także umożliwia nadzór nad posiadanymi zasobami informatycznymi.

Obecnie w naszej bazie znajduje się ponad 1900 urządzeń informatycznych kilkunastu firm związanych z nami umową na kompleksową obsługę informatyczną. Zarządzamy zarówno stacjami roboczymi, serwerami jak i urządzeniami sieciowymi. Opiekujemy się infrastrukturą sieciową składającą się z ponad 150 aktywnych urządzeń dostępowych w tym ponad 90 urządzeń VPN i kilkudziesięciu serwerów.

Struktura lokalizacyjna naszych Klientów a także kompleksowość dostarczania usług sprawiły, że działamy na terenie prawie całej Polski. Obecnie jesteśmy w stanie świadczyć usługi na terenie Warszawy, Rzeszowa, Kielc, Poznania, Wrocławia, Wałbrzycha, Krakowa, Szczecina i Olsztyna, a przy wykorzystaniu narzędzi do pomocy zdalnej w całym kraju.

 

Wszystkich zainteresowanych naszymi usługami prosimy o kontakt na adres biuro@nowasoft.pl lub telefonicznie.

Copyright © 2011 Nowasoft. All right reserved.
Created by MadKittens Interactive