Nowasoft Sp. z o.o. specjalizuje się w kompleksowej obsłudze firm i instytucji w zakresie techniczno-informatycznym. Tworzenie i oferowanie nowoczesnych produktów, szybka realizacja usług, jak również proste zasady współpracy i korzystne warunki cenowe, to istotne elementy naszej filozofii działania.

O nas

Nowasoft Sp. z o.o. została utworzona w 2009 roku w Poznaniu, jednakże jej działalność od samego początku obejmuje teren całego kraju. Założycielami spółki są wspólnicy, którzy związani są z branżą IT od dwudziestu lat – ich wszechstronne umiejętności, doświadczenie i chęć stworzenia nowej marki spowodowały utworzenie Nowasoft Sp. z o.o. i wspólne działanie.

 

Już w pierwszym roku działalności odnieśliśmy pierwsze sukcesy, w tym podpisaliśmy znaczące umowy ramowe na usługi outsorcingowe oraz na dostawę i wdrożenia sprzętu informatycznego. Zatrudniliśmy specjalistów z branży IT o wysokich kwalifikacjach, opracowaliśmy i stworzyliśmy własną aplikację, na bazie której jesteśmy w stanie zarządzać całym systemem serwisowym. Część systemu opracowaliśmy specjalnie dla naszych klientów, którzy wykorzystują go na wielu płaszczyznach. Rozpoczęliśmy też współpracę z renomowanymi dostawcami usług i sprzętu.


Kolejne lata to stały rozwój, nowi kluczowi klienci, liczne autoryzacje od producentów sprzętu i oprogramowania, rozszerzanie zakresu usług, nowi specjaliści i odbyte szkolenia. Nowasoft Sp. z o.o. wzbogaciła się również o dział handlowy zwiększając jednocześnie własny potencjał oferowania rozwiązań.
 

  

 

 

Copyright © 2011 Nowasoft. All right reserved.
Created by MadKittens Interactive